Discount offer ends in
Top search terms
| Brand | Cartier |
| Model | Tank |
| Reference number | WSTA0051 |
| Dealer product code | 2684A |
| Movement | Automatic |
| Case material | Pink Gold |
| Bracelet material | Leather |
Caliber | |
| Movement | Quartz |
Case | |
| Case material | Pink Gold |
| Case diameter | 33. 29 mm |
| Thickness | 5.55 mm |
| Dial | Silver |
Bracelet/strap | |
| Bracelet material | Leather |