Discount offer ends in
Top search terms
| Brand | Cartier |
| Model | Panth猫re |
| Reference number | W25010F1 |
| Movement | Quartz |
| Case material | Pink gold |
| Bracelet material | Pink gold |
Caliber | |
| Movement | Quartz |
| Movement/Caliber | Quartz |
Case | |
| Case material | Pink gold |
| Case diameter | 22 x 30 mm. 27 x 37 mm |
| Thickness | 5.9 mm |
| Water resistance | Not water resistant |
| Bezel material | Pink gold |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Champagne |
| Dial numerals | Roman numerals |
Bracelet/strap | |
| Bracelet material | Pink gold |
| Bracelet color | Gold |
| Lug width | 20 mm |
| Clasp | Fold clasp. hidden |
| Clasp material | Yellow gold |
| Buckle width | 15 mm |