Discount offer ends in
Top search terms
| Brand | Carti |
| Model | Panthere |
| Reference number | W25010F1 |
| Movement | Quartz |
Caliber | |
| Movement | Quartz |
| Movement/Caliber | Quartz |
Case | |
| Case diameter | 27 x 37 mm |
| Thickness | 5.9 mm |
| Water resistance | 10 bar |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | White |
| Dial numerals | Roman numerals |
Bracelet/strap | |
| Bracelet color | Pink Gold Silver |
| Lug width | 20 mm |
| Clasp | Fold clasp. hidden |
| Buckle width | 15 mm |