Discount offer ends in
Top search terms
| Brand | Cartier |
| Model | Ballon Bleu 33mm |
| Reference number | 3286 |
| Dealer product code | 2105648 |
| Movement | Automatic |
| Case material | Rose Gold |
| Bracelet material | Leather |
Caliber | |
| Movement | Automatic |
| Movement/Caliber | 076 |
Case | |
| Case material | Rose Gold |
| Case diameter | 33 mm |
| Thickness | 12 mm |
| Crystal | Sapphire crystal |
| Dial | Pink |
Bracelet/strap | |
| Bracelet material | Leather |
| Bracelet length | 165 mm |
| Clasp | Fold clasp |