Discount offer ends in
Top search terms
| Brand | Cartier |
| Model | Ballon Bleu 42mm |
| Reference number | 3765 |
| Dealer product code | 324497814539 |
| Movement | Automatic |
| Case material | Steel |
| Bracelet material | Silver |
Caliber | |
| Movement | Automatic |
Case | |
| Case material | Steel |
| Case diameter | 42 mm |
| Thickness | 13 mm |
| Dial | Silver |
| Dial numerals | Arabic numerals |
Bracelet/strap | |
| Bracelet material | Silver |
| Bracelet color | Silver |
| Clasp | Fold clasp |
Functions | |
| Date | |