Discount offer ends in
Top search terms
| Brand | Cartier |
| Model | Ballon Bleu 42mm |
| Reference number | WSBB0025 |
| Dealer product code | 7598A |
| Movement | Automatic |
| Case material | Rose Gold |
| Bracelet material | Crocodile skin |
Caliber | |
| Movement | Automatic |
Case | |
| Case material | Rose Gold |
| Case diameter | 42 mm |
| Thickness | 13 mm |
| Dial | Brown |
Bracelet/strap | |
| Bracelet material | Crocodile skin |