Discount offer ends in
Top search terms
| Brand | Cartier |
| Model | Ballon Bleu 33mm |
| Reference number | W6920085 |
| Dealer product code | 7546A |
| Movement | Automatic |
| Case material | Steel |
| Bracelet material | Steel |
Caliber | |
| Movement | Automatic |
Case | |
| Case material | Steel |
| Case diameter | 33 mm |
| Thickness | 9.96 mm |
| Dial | White |
Bracelet/strap | |
| Bracelet material | Steel |