Discount offer ends in
Top search terms
| Brand | Cartier |
| Model | Baignoire |
| Reference number | 78094 |
| Dealer product code | 2104289 |
| Movement | Manual winding |
| Case material | Yellow gold |
| Bracelet material | Crocodile skin |
Caliber | |
| Movement | Manual winding |
Case | |
| Case material | Yellow gold |
| Case diameter | 31.5 x 22.5 mm |
| Thickness | 7 mm |
| Crystal | Plexiglass |
| Dial | White |
Bracelet/strap | |
| Bracelet material | Crocodile skin |
| Bracelet color | Black |
| Bracelet length | 150 mm |
| Clasp | Fold clasp |